Len. Pielęgnacja.
Len. Pielęgnacja.

Len to tkanina naturalna. Odpowiednie jej traktowanie pozwoli cieszyć się jej użytkowaniem przez długi czas. Tkanina lniana łatwo się pierze i szybko schnie.

czytaj całość »
Konkurs! Nowy rok, nowa ja
Konkurs! Nowy rok, nowa ja

Zachęcamy Was do udziału w naszym konkursie na Facebooku! Wystarczy polubić profil Annique na Facebooku, udostępnić wskazany post konkursowy wraz z oznaczeniem trzech znajomych, polubić post konkursowy i napisać pod nim dowolny komentarz.

czytaj całość »
Najgorsza decyzja w życiu, a utworzenie Annique
Najgorsza decyzja w życiu, a utworzenie Annique
OSTRZEGAM. DŁUGI, OSOBISTY WPIS.
 
W pierwszym poście, jaki opublikowałam na naszych profilach w social mediach, pisałam, że nie chcę tylko sprzedawać Wam moich ubrań, choć oczywiście jest to jednym z celów - to jednak sprzedaż jest podstawą utrzymania na rynku. Już na wstępie marzyłam jednak, by obok tego zbudować tu społeczność kobiet, z którymi można podyskutować. O wszystkim - modzie, trendach, poglądach, ale i o bardziej przyziemnych sprawach, które są związane... hmm... z byciem kobietą. Dlatego od czasu do czasu pojawiać się tu będą różne wpisy - nie tylko bezpośrednio związane z ofertą Annique. Czasem będzie to jakaś dygresja modowa, innym razem osobisty wpis w formie bloga.
czytaj całość »
Konkurs na Instagramie!
Konkurs na Instagramie!

Zachęcamy Was do udziału w naszym konkursie na Instagramie! Wystarczy zaobserwować profil Annique na tej platformie, w poście konkursowym w komentarzu oznaczyć trzy osoby, a następnie udostępnić relację ze screenshotem posta konkursowego i oznaczeniem @Annique.pl. Losowanie nagrody, jaką będzie voucher na darmowy zakup dowolnej rzeczy z oferty dostępnej na Annique.pl, nastąpi po tym, jak profil Annique na Instagramie uzyska 1000 obserwujących.

czytaj całość »
Konkurs na Facebooku!
Konkurs!

Zachęcamy Was do udziału w naszym konkursie na Facebooku! Wystarczy polubić profil Annique na Facebooku, udostępnić wskazany post konkursowy oraz poczekać, aż Annique uzyska 1000 polubień.

 

czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl