O MARCE

Witajcie w świecie Annique!

 

Nazywam się Anna Langier i założyłam markę Annique, bo sieć jest wystarczająco pojemnym miejscem, by pomieścić wszystkie modowe inspiracje. A jednocześnie do tej pory nie mieściły się w niej moje.


Odkąd stałam się w pełni świadomą klientką i dokładnie wiem, czego szukam - od kroju, przez materiał, aż po generalny wygląd - znalezienie ubrania idealnego zajmowało mi godziny. Najczęściej kończyło się kompromisami, bo jako wymagająca kobieta zawsze miałam ochotę zmienić choćby detal 🙂 Aż pomyślałam - dlaczego nie szyć ubrań dokładnie takich, jakich oczekuję? Jakich - głęboko w to wierzę - oczekują inne kobiety, którym nie jest wszystko jedno. Które ze słowa "bylejakość" zawsze wykreślają cztery pierwsze litery.


Jednocześnie przyjęłam bardzo prostą zasadę - musi być ładnie, z klasą, unikatowo. I w przystępnej cenie, której największa część będzie zawierać koszt produkcji.


Annique to wysoka jakość ubrań. Jeśli zobaczycie w ofercie informację o 100 proc. lnu, możecie być pewne, że mam na myśli certyfikowany len. I ani nitki innego materiału 🙂 Wszystko pod rękę z ekologią, bo ideą mojej marki jest slow fashion, w którym od dłuższego czasu jestem zakochana.


Nie chcę tworzyć także kolejnego sklepu bez duszy. Marzę o stworzeniu wokół Annique prawdziwej społeczności. Nie chcę, byście były tylko klientkami Annique, a najważniejszą częścią tej marki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl